Kategoria Galeria Rydzyna

Rozstrzygnięcie przedszkolnego konkursu fotograficznego Wiatrak w obiektywie.

004.JPG

Zakończyliśmy przedszkolny konkurs fotograficzny Wiatrak w obiektywie. Na konkurs wpłynęło osiem prac w tym album Nasze wiatraczkowe podróże te małe i te duże wykonany przez Jana. Jurry spośród wszystkich fotografii postanowiło przyznać I miejsce Marii; II miejsce Janowi; III miejsce Janowi. Wszyscy uczestnicy konkursu: Nina, Wiktoria, Borys, Tymon, Kamil, Rafał, Jan, Maria otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Wręczenie nagród dla zwycięzców i uczestników konkursu odbędzie się w hali sportowej w Rydzynie w trakcie Dnia Przedszkolaka w dniu 22 września. Zapraszamy także na wystawę fotografii, która znajdować się będzie w holu hali. Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.

Czytaj więcej

Gość w przedszkolu.

IMG_20180905_1154065b9ad49a45183.jpg Czytaj więcej

Dni adaptacyjne w przedszkolu.

006.JPG Czytaj więcej

Uroczyste otwarcie nowego obiektu przedszkola.

otwarcie_przedszkoal_069

W sobotę, 1 września 2018 roku, w godzinach przedpołudniowych przy udziale włodarzy Miasta i Gminy Rydzyna oraz zaproszonych gości odbyło się uroczyste otwarcie nowego budynku Przedszkola Publicznego w Rydzynie przy ul. Wyspiańskiego 6.
Zgromadzeni na uroczystości goście wysłuchali przemówień burmistrza Miasta i Gminy Rydzyna – pana Kornela Malcherka; przewodniczącej Sejmiku Województwa Wielkopolskiego – pani Zofii Szalczyk; przedstawiciela Wielkopolskiego Urzędu Marszałkowskiego – pana Czesława Kruczka oraz dyrektora Przedszkola Publicznego w Rydzynie, pani Bogusławy Pawlik.
Przed szacownym audytorium w pięknych ludowych strojach wystąpiły dzieci prezentując swoje umiejętności taneczno – wokalne...

Czytaj więcej

Kapsuła czasu wmurowana.

budowa-przedszkola-2017-rydzyna-37.jpg

4 września delegacja dzieci wraz z panią dyrektor, Bogusławą Pawlik, wzięła udział w uroczystości wmurowania w murach przyszłego, nowego przedszkola kapsuły czasu. Umieszczono w niej listy i inne pamiątki dla potomnych. Już za rok przedszkole ruszy pełną parą, a dziś z wielkim zaciekawieniem obserwujemy jak powstaje. To wielkie, historyczne wydarzenie dla wszystkich mieszkańców Rydzyny.

Czytaj więcej