Kategoria Galeria Kłoda

Cała Polska Czyta Dzieciom – grupa Kotki.

DSCN4523.JPG

Wszyscy rodzice, którzy mają ochotę poczytać przedszkolakom są u nas mile widziani. Pierwsza na ochotnika zgłosiła się mama Dawida. Mama…. spisała się na medal… pięknie przeczytała bajkę „Magiczne hula hop” i bajkę o samolocie. Na zakończenie pani Iwona przygotowała dla dzieci smaczną niespodziankę. Dziękujemy.

Czytaj więcej

Dni adaptacyjne.

DSCN4490.JPG Czytaj więcej

Rozstrzygnięcie przedszkolnego konkursu fotograficznego Wiatrak w obiektywie.

004.JPG

Zakończyliśmy przedszkolny konkurs fotograficzny Wiatrak w obiektywie. Na konkurs wpłynęło osiem prac w tym album Nasze wiatraczkowe podróże te małe i te duże wykonany przez Jana. Jurry spośród wszystkich fotografii postanowiło przyznać I miejsce Marii; II miejsce Janowi; III miejsce Janowi. Wszyscy uczestnicy konkursu: Nina, Wiktoria, Borys, Tymon, Kamil, Rafał, Jan, Maria otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Wręczenie nagród dla zwycięzców i uczestników konkursu odbędzie się w hali sportowej w Rydzynie w trakcie Dnia Przedszkolaka w dniu 22 września. Zapraszamy także na wystawę fotografii, która znajdować się będzie w holu hali. Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.

Czytaj więcej

Uroczyste otwarcie nowego obiektu przedszkola.

otwarcie_przedszkoal_069

W sobotę, 1 września 2018 roku, w godzinach przedpołudniowych przy udziale włodarzy Miasta i Gminy Rydzyna oraz zaproszonych gości odbyło się uroczyste otwarcie nowego budynku Przedszkola Publicznego w Rydzynie przy ul. Wyspiańskiego 6.
Zgromadzeni na uroczystości goście wysłuchali przemówień burmistrza Miasta i Gminy Rydzyna – pana Kornela Malcherka; przewodniczącej Sejmiku Województwa Wielkopolskiego – pani Zofii Szalczyk; przedstawiciela Wielkopolskiego Urzędu Marszałkowskiego – pana Czesława Kruczka oraz dyrektora Przedszkola Publicznego w Rydzynie, pani Bogusławy Pawlik.
Przed szacownym audytorium w pięknych ludowych strojach wystąpiły dzieci prezentując swoje umiejętności taneczno – wokalne...

Czytaj więcej