Uroczyste otwarcie nowego obiektu przedszkola.

otwarcie_przedszkoal_069

W sobotę, 1 września 2018 roku, w godzinach przedpołudniowych przy udziale włodarzy Miasta i Gminy Rydzyna oraz zaproszonych gości odbyło się uroczyste otwarcie nowego budynku Przedszkola Publicznego w Rydzynie przy ul. Wyspiańskiego 6.
Zgromadzeni na uroczystości goście wysłuchali przemówień burmistrza Miasta i Gminy Rydzyna – pana Kornela Malcherka; przewodniczącej Sejmiku Województwa Wielkopolskiego – pani Zofii Szalczyk; przedstawiciela Wielkopolskiego Urzędu Marszałkowskiego – pana Czesława Kruczka oraz dyrektora Przedszkola Publicznego w Rydzynie, pani Bogusławy Pawlik.
Przed szacownym audytorium w pięknych ludowych strojach wystąpiły dzieci prezentując swoje umiejętności taneczno – wokalne. Po oficjalnym przecięciu wstęgi rozpoczęło się zwiedzanie pięknego, kolorowego, przestronnego i nowoczesnego obiektu. W godzinach popołudniowych przedszkole otwarło swoje podwoje dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców naszej gminy. Jak można się domyślić zainteresowanie było duże.

Więcej zdjęć na
http://rydzyna24.pl/uroczyste-otwarcie-przedszkola-w-rydzynie/