Dzień Dziecka w Przedszkolu Kolorowy Wiatraczek w Rydzynie.

W środowy ranek wszystkie dzieci z naszego przedszkola zebrały się na placu przedszkolnym, aby radośnie obchodzić swój ulubiony dzień. Wesołą zabawą muzyczną do której wykorzystaliśmy kolorowe kubki zainaugurowaliśmy Dzień Dziecka. Do naszych zabaw szybko przyłączyło się słońce a nad naszymi głowami krążył bocian. Po oficjalnym rozpoczęciu na dzieci czekały kolorowe piłki ufundowanie ze środków finansowych Rady Rodziców. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe dzięki życzliwości wielu osób i firm przygotowaliśmy dla przedszkolaków moc atrakcji. Dzieci wesoło bawiły się na popularnych dmuchańcach, uczyły się zasad gry w koszykówkę, piłkę nożną i tenis ziemny a także trenowały na trampolinach. Miały okazję poznać wyposażenie wozu strażackiego, radiowozu, ciągnika oraz motocykla żużlowego. Tradycyjnie już nie mogło obejść się bez malowania twarzy. Ogromne wrażenie na dzieciach zrobiło spotkanie z dogoterapeutką Kasią, psią policjantką i jej opiekunem a także uroczymi alpakami. Chętne dzieci mogły zrobić sobie zdjęcie w eko fotobudce. W przerwie na zabawy przedszkolaki zajadały się hot dogami, lodami a na podwieczorek tortem ufundowanym przez Pana Burmistrza. Taki dzień potrafi być bardzo, bardzo wyczerpujący – przygotowaliśmy więc dla naszych dzieci strefę relaksu w której można było odpocząć i się wyciszyć.

W tym miejscu dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie:
– Panu Kornelowi Malcherkowi Burmistrzowi Miasta i Gminy Rydzyna;
– Radzie Rodziców Przedszkola Kolorowy Wiatraczek w Rydzynie;
– Firmie EXWIND S.C. Państwa Danuty i Jarosława Grobelnych;
– Firmie HIPSZ SP. Z.O.O;
– Pani Iwonie Brańskiej CENTRUM RACHUNKOWO-FINANSOWE CRF;
– Firmie TANSU Pana Tomasza Średzińskiego;
– Firmie VIACON POLSKA SP. Z.O.O;
– Panu Szymonowi Bardeckiemu BIURO RACHUNKOWE „LIVRE”;
– Druhnie i druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dąbczu;
– Komendzie Miejskiej Policji w Lesznie;
– Policji. Zespołowi Dzielnicowych w Rydzynie;
– Firmie AGROMIX SP. Z.O.O.O. PUP;
– Panu Jackowi Kaszubie i Panu Karolowi Matuszewskiemu z Klubu Koszykarskiego RYCERZE RYDZYNA i firmie JAMALEX.
– Panu Jaimonowi Lidseyowi z Klubu Sportowego FOGO Unia Leszno;
– Tenis Klub Leszno;
– Rydzyńskiemu Ośrodkowi Kultury;
– Panu Marcinowi Piotrowiakowi;
– Panu Tomaszowi Ratajewskiemu;
– Panu Jarosławowi Angierowi;
– Panu Dawidowi Ginderze;
– Państwu Annie i Maciejowi Frąckowiakom;
– Państwu Marlenie i Pawłowi Panasewiczom;
– Panu Marcinowi Swojakowi;
– Uczennicom ze Szkoły Podstawowej im. 17 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Rydzynie.

Zdjęcia: Anna i Maciej Frąckowiak ZMYSŁOWY ŚLUB. STUDIO FOTOGRAFII I FILMU.

Zamieszczono w: