Konkurs Piosenki Patriotycznej.

25 października w Przedszkolu Kolorowy Wiatraczek w Rydzynie odbył się Konkurs Piosenki Patriotycznej w którym udział wzięły dzieci z grup starszych. Osiemnaścioro uczestników podczas konkursu zaprezentowało utwory, których tematyka związana była z historią naszego kraju, a w szczególności z odzyskaniem Niepodległości. Wszystkie dzieci wykazały się wspaniałym przygotowaniem, które uzupełniały piękne stroje. Po wnikliwej analizie Jury przyznało:  I miejsce Marii Kistenovej – grupa Żabki; II miejsce Pawłowi Zmysłowskiemu – grupa Sowy; III miejsce Hannie Naskręt – grupa Motylki. Laureaci będą reprezentować Nasze Przedszkole w Gminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Armii Krajowej w Kaczkowie.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Zamieszczono w: