Wycieczka do firmy Hipsz.

Dzieci z grupy średniej Sowy wraz z paniami odbyły wycieczkę do firmy Hipsz i spółka. Dzięki uprzejmości właścicieli oraz Pana Burmistrza dzieci mogły pierwszy raz zobaczyć jak przygotowuje się mrożonki, które potem zjadamy w zupach czy innych potrawach. Tym razem dzieci mogły zobaczyć jak zamraża się pomidory. Dzieci były bardzo zainteresowane całym cyklem produkcji mrożonek. Po firmie oprowadzała nas pani Renata Piasecka, wieloletni pracownik przetwórni, której bardzo dziękujemy. Zakład rocznie produkuje 10 tysięcy ton mrożonek owocowych i warzywnych, zgodnie z wymaganiami klientów, a produktami wiodącymi są: drylowane wiśnie, truskawki, cebula, por, pomidory oraz wiele innych warzyw i owoców.