Dzień Przedszkolaka.

Każde przedszkole w tym wyjątkowym dniu szczególnie stara się, aby przedszkolaki jak najlepiej bawiły się. Od rana nasze dzieci witał Sonik z Zatoki Przygód razem z innymi bajkowymi postaciami z koszami słodyczy oraz deszcz baniek.  W salach dzieci zostały zaproszone do udziału w zabawach muzyczno – ruchowych przy ulubionych przebojach muzyki dla dzieci. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Aura nam dopisała więc przedszkolacy wzięli udział w wycieczce, piknikach, kolorowych korowodach, zabawach integracyjnych na świeżym powietrzu. Wybraliśmy się także do kina na film, oczywiście o przygodach przedszkolaków. Po powrocie na dzieci czekały pyszne torty ufundowane przez Pana Burmistrza a na podwieczorek nie mogło zabraknąć lodów.
Wszystkim maluszkom, średniakom i starszakom życzymy samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.